اطلاعیه بیمه تکمیلی

همکاران گرانقدر به استحضار میرساند  :

 

اصولا” شرکتهــای بیمه با هدف ایجاد امنیـت و آرامش خاطر بیمــ گذاران  ( و صد البته سود آوری ؟! ) ، طراحی و ایجاد شده اند . متأسفانه  در ایران و در شرایط کنونی و با عنایت به استعداد بسیار بسیار بالای ” تورم ” ؟!!! و دریافتی محدود و متفاوت نیروهای قراردادهای پیمانکاری درمقام مقایسه با سایر پرسنل “هما ” ، عملا” امکان برخورداری از این موهبت خدماتی را به شدت کاهش داده است .

اگر چه انتظار می رفت که “هما ” با توجه به قراردادهای بسیار گسترده ای که با بیمه ایران دارد ، بتواند در جهت تحقق یکسان سازی پوشش ها و پرداخت هزینه های بیمه ای دو گروه تحت پوشش خود اقدامی مؤثر نماید ؟  لیکن متأسفانه و علیرغم تمامی پیگیری ها و تلاش های مستمر ، نتیجه مطلوب و مورد نظر حاصل نگردید .؟؟ !!.

علیهذا خاطر خطیرتان  را به مراتب مهم ذیل معطوف می دارد :

الف : “همایار” با هدف حفظ شئونات و منافع کارکنان خود ،  تصمیم ندارد قراردادهای بیمه تکمیلی را با هر پوشش و به هر قیمت با شرکت های بیمه ای مختلف منجمله بیمه ایران امضاء نماید ، مگر اینکه پرداختی ها با دریافت تسهیلات نسبتی منطقی و مناسب داشته باشد ،  که فعلا” و با توجه به شرایط  حال حاضر میسر نمی باشد ؟!! .

ب : تصمیم بر این است که در جایگزینی بیمه تکمیلی درمان با تمهیداتی تخصصی و با استفـــاده از رایزنــی های مشاورین ذیربط و بویژه با دریافت پیشنهادهای سازنده خود عزیزان _ که در نشستی مغتنم و کارشناسی مرور خواهد شد _ اقدامی بایسته صورت پذیرد به گونه ای که رضایت خاطر اکثریت قریب به اتفاق همکاران را فراهم نماید . انشاا…

ج : لطفا” عنایت بفرمائید که هزینه های درمانی انجام شدهء خود را ( از تاریخ   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ تا این تاریخ  ) جمع آوری نموده و جهت بازپرداخت حداکثر تا تاریخ ۲۸ /۱۴۰۱/۱۰ به مبادی ذیربط ارائه نمایند .

 

مزید استحضار جناب آقای فرهاد زاهدی هماهنگ کننده ارشد همایار پاسخگوی سؤالات احتمالی شما خواهند بود .

                                                                                                                             شرکت تعاونی  همایار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*